esysHOTSPOT - Bezprzewodowy dostęp do Internetu dla Twoich klientów

  • Powadzisz kawiarnię, hotel, restaurację, pensjonat?
  • Chciałbyś zapewnić swoim klientom dostęp do Internetu?
  • Chciałbyś móc udostępniać Internet za opłatą?
  • Chciałbyś aby dostęp do Internetu mieli tylko Twoi klienci, a nie przypadkowe osoby będące w pobliżu?

Proponujemy system esysHOTSPOT dopasowany do Twoich potrzeb.

Zadzwoń! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Jak to działa?

Aby Państwa klienci mogli skorzystać z Internetu udostępnianego w Państwa lokalu, muszą otrzymać hasło dostępu. Hasła dostępu mogą być rozdawane klientom, którzy dokonali u Państwa zakupu produktu, takiego jak na przykład nocleg w hotelu, bądź kawę w kawiarni lub po pobraniu opłaty za określony czas dostępu do Internetu. Decyzja o tym komu przysługuje dostęp do Internetu zależy wyłącznie od Państwa. Tak przygotowany hotspot pozwala na niezależne wykorzystywanie już posiadanego oprogramowania takiego jak na przykład programy księgowe lub systemy rezerwacji, co znacznie obniża koszty wdrożenia.

Już dziś skorzystaj z darmowej konsultacji!

Jak klienci będą korzystać z Internetu?

Każdy klient, który podłączy się do Internetu bezprzewodowo bądź udostępnionym mu kablem, zostanie zapytany przez esysHOTSPOT o hasło. Po podaniu poprawnego hasła hotspot przydzieli klientowi prawa dostępu do Internetu na taki czas, na jaki uprawnia go do tego hasło. Po wykorzystaniu hasła system odznacza je jako nie aktywne, co zabezpiecza przed nieuczciwymi klientami i zapewnia dostęp do Internetu wyłącznie uprawnionym klientom.

Co to jest?

esysHOTSPOT jest to specjalnie przygotowany bezprzewodowy punkt dostępu oraz komputer wraz z zainstalowanym oprogramowaniem. Jeżeli klient posiada własny sprzęt np. komputer, możliwe jest również jego wykorzystanie w roli esysHOTSPOTu. Pozwoli to na zmniejszenie kosztów wdrożenia systemu.

Masz wątpliwości, pytania? Zadzwoń!