ESYSCODER został partnerem tpay.com

ESYSCODER został partnerem tpay.com. Dzięki współpracy możemy zaoferować rabat na wszystkie usługi przyjmowania płatności poprzez tpay.com oraz wspomóc Państwa przy integracji płatności internetowych.

Aby skorzystać z rabatu wystarczy zarejestrować się poprzez link: rejestracja w tpay.com.

Rejestracja uprawnia do dodatkowego, specjalnego rabatu na usługę przyjmowania płatności poprzez BLIK przy użyciu aplikacji Fastpass.

Telefonia VoIP i tradycyjna w jednym aparacie

Coraz więcej osób rozważa możliwość wykorzystania telefonii VoIP zarówno w domu jak i w firmie. Przejście na telefonię VoIP pozwala na osiągnięcie znacznych oszczędności w opłatach z połączenia telefoniczne, a w szczególności w opłatach za połączenia międzynarodowe oraz wewnątrz firmy (np. między pracownikami odległych działów)

Czytaj więcej…

Bezpieczeństwo domowych sieci bezprzewodowych

W dobie coraz większego zapotrzebowania na dostęp do Internetu, wielu użytkowników używa routerów z punktami dostępu bezprzewodowego. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne, ponieważ pozwala na prace z wykorzystaniem Internetu w dowolnym miejscu w lokalu. Jednak nie wielu użytkowników zdaje sobie sprawę z tego jak należy zadbać o bezpieczeństwo takiego systemu, dlatego też na tym zagadnieniu skoncentrujemy się w niniejszym artykule.

Czytaj więcej…