ESYSCODER Dariusz Bączkowski

Witamy na stronie firmy ESYSCODER Dariusz Bączkowski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszą misją jest dostarczenie państwu jak najlepiej dopasowanych i nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Rozwiązywanie problemów, dbanie o ciągłość działania infrastruktury IT oraz automatyzacja wszelkich możliwych zadań to nasze główne cele w codziennej pracy.

Oferowane produkty i usługi:

Administracja sieciami i serwerami

Zajmujemy się zarządzaniem sprzętem sieciowym i serwerami zarówno zdalnie jak i na miejscu. Wszystkie maszyny są dodawane do automatycznego monitoringu co pozwala na szybkie wykrycie problemu i usunięcie go zanim jeszcze zacznie oddziaływać na użytkowników sieci.

Dodatkowo dla wszystkich klientów abonamentowych dostępny jest telefon alarmowy dostępny 24h/7d.

Przeczytaj więcej o zarządzaniu sieciami

Centralki VoIP

Centralki VoIP pozwalają na darmowe prowadzenie rozmów wewnątrz firmy (również jej oddziałami) jak i tanie rozmowy w kraju i zagranicą.

Wykorzystywane przez nas oprogramowanie centralki pozwala na integrację telefonii z oprogramowaniem używanym w firmie co znacznie przyspiesza obsługę klienta.

Przeczytaj więcej o telefonii VoIP

Pisanie oprogramowania na zlecenie

Na Państwa zlecenie stworzymy dowolne oprogramowanie spełniające ustalone wspólnie wytyczne. Dobieramy zawsze technologie odpowiednią do wykonania danego zadania ze względu na szybkość jego realizacji jak i łatwość późniejszego rozwoju.

Przeczytaj więcej o tworzeniu oprogramowania